CUP XXV APRILE PULCINI 2008

25 APRILE
GIRONE A

VARESINA

LOMBARDINA

ACCADEMIA PAVESE

FC CERNUSCO R

GIRONE B

AUSONIA

BAGGESE

ACC. INTER

FC CERNUSCO B

GIRONE A
H: 15.00 VARESINA Vs ACC.PAVESE (3-1)
H: 15.20 CERNUSCO R. Vs LOMBARDINA (0-1)
H: 15.45 LOMBARDINA Vs VARESINA (3-2)
H: 16.10 ACC.PAVESE Vs CERNUSCO R. (0-1)
H: 16.35 VARESINA Vs CERNUSCO R. (0-2)
H: 17.00 LOMBARDINA Vs ACC.PAVESE (5-0)
GIRONE C
H: 17.30 FISSIRAGA Vs PAVIA (0-7)
H: 17.55 RHODENSE Vs ENOTRIA (2-1)
H: 18.20 RHODENSE Vs FISSIRAGA (4-0)
H: 18.45 PAVIA Vs ENOTRIA (2-0)
H: 19.10 FISSIRAGA Vs ENOTRIA (0-3)
H: 19.35 RHODENSE Vs PAVIA (0-0)
GIRONE C

RHODENSE

FISSIRAGA

PAVIA

ENOTRIA

GIRONE D

LOMBARDIA 1

ATLETICO LOMELLO

IRIS

SUPERGA VIGEVANO

GIRONE B
H: 15.00 BAGGESE Vs ACC.INTER (0-1)
H: 15.20 CERNUSCO B. Vs AUSONIA (0-6)
H: 15.45 AUSONIA Vs BAGGESE (3-0)
H: 16.10 ACC.INTER Vs CERNUSCO B. (1-2)
H: 16.35 BAGGESE Vs CERNUSCO B. (2-2)
H: 17.00 AUSONIA Vs ACC.INTER (1-0)
GIRONE D
H: 17.30 A.LOMELLO Vs IRIS (0-1)
​H: 17.55 LOMBARDIA 1 Vs SUPERGA V. (0-0)
H: 18.20 LOMBARDIA 1 Vs A.LOMELLO (6-0)
H: 18.45 IRIS Vs SUPERGA V. (0-0)
H: 19.10 A.LOMELLO Vs SUPERGA V. (1-1)
H: 19.35 LOMBARDIA 1 Vs IRIS (0-0)
01 MAGGIO
GIRONE A
RENATE

NOVARA

LOMBARDINA

RHODENSE

GIRONE A
H: 14.30 NOVARA Vs LOMBARDINA (6-0)
H: 14.55 RENATE Vs RHODENSE (5-0)
H: 15.20 RHODENSE Vs NOVARA (2-5)
H: 15.45 LOMBARDINA Vs RENATE (0-5)
H: 16.10 RENATE Vs NOVARA (0-1)
H: 16.35 LOMBARDINA Vs RHODENSE (-)
GIRONE B

ALESSANDRIA

PIACENZA

AUSONIA

LOMBARDIA 1

GIRONE B
H: 14.30 PIACENZA Vs AUSONIA (0-0)
H: 14.55 ALESSANDRIA Vs LOMBARDIA 1 (1-1)
H: 15.20 LOMBARDIA 1 Vs PIACENZA (2-0)
H: 15.45 AUSONIA Vs ALESSANDRIA (0-3)
H: 16.10 ALESSANDRIA Vs PIACENZA (4-0)
H: 16.35 AUSONIA Vs LOMBARDIA 1 (1-1)
H: 17.00 FINALE 1°/2° POSTO NOVARA Vs ALESSANDRIA (2-5)
H: 17.00 FINALE 3°/4° POSTO RENATE Vs LOMBARDIA 1 (1-0)
 
CLASSIFICA:
1)  ALESSANDRIA
2)  NOVARA
3)  RENATE
4)  LOMBARDIA 1

CUP XXV APRILE PRIMI CALCI 2009

25 APRILE
GIRONE A

IRIS

OLGINATESE A

LOMBARDINA

PAVIA

GIRONE B

QUARTOSPORT

JUVE CUSANO

JUVENILIA MONZA

VIGHIGNOLO

GIRONE A
H: 09.00 OLGINATESE A  Vs LOMABRDINA (3-0)
H: 09.25 PAVIA Vs IRIS (3-0)
H: 09.50 IRIS Vs OLGINATESE A (0-4) 
H: 10.15 LOMBARDINA Vs PAVIA (2-3)
H: 10.40 OLGINATESE A Vs PAVIA (2-0)
H: 11.05 IRIS Vs LOMBARDINA (0-1)
GIRONE C
H: 11.30 LOMBARDIA 1Vs INTER F. (4-0)
H: 11.55 OLGINATESE B Vs LENTATESE (0-2)
H: 12.20 OLGINATESE B Vs LOMBARDIA 1 (0-4)
H: 12.45 INTER F. Vs LENTATESE (1-0)
H: 13.10 LOMBARDIA 1 Vs LENTATESE (1-0)
H: 13.35 OLGINATESE B Vs INTER F. (2-1)
GIRONE C

OLGINATESE B

LOMBARDIA 1

INTER FEMMINILE

LENTATESE

GIRONE D

VARESINA

PRO PATRIA

RENATE B

CIMIANO

GIRONE B
H: 09.00 JUVE C. Vs JUVENILIA M. (0-1)
H: 09.25 VIGHIGNOLO Vs QUARTOSPORT (4-0)
H: 09.50 QUARTOSPORT Vs JUVE C. (0-4)
H: 10.15 JUVENILIA M. Vs VIGHIGNOLO (0-1)
H: 10.40 JUVE C. Vs VIGHIGNOLO (2-2)
H: 11.05 QUARTOSPORT Vs JUVENILIA M. (0-1)
GIRONE D
H: 11.30 PRO PATRIA Vs RENATE B (1-0)
H: 11.55 VARESINA Vs CIMIANO (3-1)
H: 12.20 VARESINA Vs PRO PATRIA (4-1)
H: 12.45 RENATE B Vs CIMIANO (3-3)
H: 13.10 PRO PATRIA Vs CIMIANO (6-0)
H: 13.35 VARESINA Vs RENATE B (2-0)
01 MAGGIO
GIRONE A
ALBINOLEFFE

PRO PATRIA

OLGINATESE

LOMBARDIA 1

GIRONE A
H: 09.30 JUVENILIA Vs OLGINATESE (0-4)
H: 09.55 ALBINOLEFFE Vs LOMBARDIA 1 (0-0)
H: 10.20 LOMBARDIA 1 Vs JUVENILIA (2-0)
H: 10.45 OLGINATESE Vs ALBINOLEFFE (3-2)
H: 11.10 ALBINOLEFFE Vs JUVENILIA (1-0)
H: 11.35 OLGINATESE Vs LOMBARDIA 1 (0-0)
GIRONE B

RENATE

COMO

VIGHIGNOLO

VARESINA

GIRONE B
H: 09.30 COMO Vs VIGHIGNOLO (5-0)
H: 09.55 RENATE Vs VARESINA (0-2)
H: 10.20 VARESINA Vs COMO (0-2)
H: 10.45 VIGHIGNOLO Vs RENATE (1-2)
H: 11.10 RENATE Vs COMO (1-4)
H: 11.35 VIGHIGNOLO Vs VARESINA (1-1)
H: 12.00 FINALE 1°/2° POSTO COMO Vs OLGINATESE (3-0)
H: 12.00 FINALE 3°/4° POSTO VARESINA Vs LOMBARDIA 1 (1-0)
CLASSIFICA
1)  COMO
2)  OLGINATESE
3)  VARESINA
4)  LOMBARDIA 1

© 20157 Quartosport.it P.IVA 06423710158